Bild tillhandahålls av Google Street View och kan vara oprecis:
Lägenhet att hyra, Lidingö,
, Lidingö- Lägenhet att hyra
- 70 m2
- 20 000 kr. per månad
![Lägenhet att hyra, Lidingö, <span class="blurred street" onclick="ProcessAdRequest(5322709)"><span class="hint">Se gatunamn</span>[xxxxxxxxxx]</span>](/StaticFiles/media/326033/Cache/villa_134.webp)
- Lägenhet att hyra
- 70 m2
- 20 000 kr. per månad
FÅ MER INFO OM BOSTADEN
Du länkas till en annan portal, som kan kan kräva betalning eller skapande av en använderprofil
Lägenhet att hyra, Lidingö,
Fakta
- 5322709
- Lägenhet
- 70 m2
- 3
- 7 månader
- 20 000 kr.
FÅ MER INFO OM BOSTADEN
Du länkas till en annan portal, som kan kan kräva betalning eller skapande av en använderprofil
Lägenhet att hyra i Lidingö
Viktig information: Denna bostad länkar till en hemsida där du ska registrera dig för att få kontaktuppgifter till bostadsägaren.
Lägenhet att hyra i Lidingö
Bostaden har 3 rum
Bostaden kan hyras i 7 månader
Information och data
Denna studiebostad som uthyres ligger på Pyrolavägen i Lidingö. Lidingö har postnummer och ligger i kommunen Lidingö, som ligger i Stockholms län. Studiebostaden är totalt 70 m2 fördelat på 3 rum. Studiebostaden uthyres som en vanlig studiebostad. Hyresperioden är 7 månader. Hyran för studiebostaden är 20 000 kr. per månad.
Detta är ett sökresultat. Klicka dig vidare till den externa webbplatsen för att få mer information om bostaden