Bostadsdeal.se i dag:
Bild tillhandahålls av Google Street View och kan vara oprecis:
Kortet viser den omtrentlige placering og leveres af Google Maps.

Lägenhet att hyra, Söderort, BlåsutvägenSe väg-nr[xxxxxxxx] (endast byte)

  • Ca. 25 m2
  • 1 rum
  • Ca. 5 500 kr. per månad
Lägenhet att hyra, Söderort, Blåsutvägen<span class="blurred street-number" onclick="ProcessAdRequest(6142222)"><span class="hint">Se väg-nr</span>[xxxxxxxx]</span><span class="hglt"> (endast byte)</span>
FÅ MER INFO OM BOSTADEN
Få tillgång till denna och andra bostäder för 19 kronor för den första dagen och därefter 249 kronor per vecka fram till uppsägning. Klicka på knappen för att fortsätta.
⚡ Se all information om bostaden och få direkt tillgång till bostadsägarens kontaktuppgifter.

Lägenhet att hyra, Söderort, BlåsutvägenSe väg-nr[xxxxxxxx] (endast byte)

Ca. 25m2
Ca. 5 500 kr.
Lägenhet
Söderort

Fakta om bostaden

  • 22.09.2026
  • 6142222
  • Lägenhet
  • Ca. 25 m2
  • 1
  • Ca. 5 500 kr.

Lägenhet att hyra i Söderort

VIKTIG INFORMATION: Detta är en bytesbostad. Du ska ha en relevant bostad som du kan byta med för att kunna komma i betraktning för denna bostad.

Jag har en ljus och mysig etta med kokvrå på 25 kvm i Blåsut, på våning 1. Hyran är 5 500 kr/mån.
Lägenheten har ett platsbyggt sängskåp som gör att man får ut mycket av ytan. Köket har nylackade luckor, nylagt golv och marmorskivor. Alla väggar är också nymålade.

Jag trivs väldigt bra både i lägenheten och i området, men behöver nu större och söker därför främst en 2:a eller större i Blåsut. Är även öppen för andra områden i närheten.

Hör gärna av dig om du har något som kan vara intressant för byte och vill veta mer eller se bilder!

Information och data

Denna studiebostad som uthyres ligger på Blåsutvägen i Söderort. Söderort har postnummer 12136 och ligger i kommunen , som ligger i Stockholm. Studiebostaden är totalt Ca. 25 m2 fördelat på 1 rum. Studiebostaden uthyres som en vanlig studiebostad. Hyran för studiebostaden är Ca. 5 500 kr. per månad. Notera att huset är en bytesbostad, så du ska ha en annan bostad att byta med om du vill hyra denna studiebostad.